Poniedziałek, 19.02.2018
Imieniny: Bettiny, Konrada i Mirosława

Aktualnosci

Walentynki (ang. Valentine's Day) – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.
14.02.2018
Walentynki (ang. Valentine's Day) – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego....
Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania:
14.02.2018
Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby...
winter
10.02.2018
Zapraszamy na zajęcia.
W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Na początku każdego roku szkolnego dzieci klas pierwszych poznają drogę do szkoły wraz ze znakami drogowymi i zasadami, które uczą jak należy zachowywać się w pobliżu ulic.
05.02.2018
W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z...
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W Szkole Podstawowej w Brzozowie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
05.02.2018
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne...
29 stycznia 2018 roku, na drugiej godzinie lekcyjnej, uczniowie z klas I – VII uczestniczyli w koncercie muzycznym, przygotowanym przez Toruńską Orkiestrę Symfoniczną. Prowadząca koncert „przeniosła nas” do Nowego Orleanu – kolebki jazzu i bluesa. Tym razem słuchaliśmy nowoorleańskiego jazzu tradycyjnego.
02.02.2018
29 stycznia 2018 roku, na drugiej godzinie lekcyjnej, uczniowie z klas I – VII...

Strony