Niedziela, 21.04.2019
Imieniny: Jarosława, Konrada i Selmy

Aktualnosci

WIELKANOC, najważniejsze i najstarsze święto chrześcijaństwa, obchodzone na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa – początkowo w dniu żydowskiej Paschy, a od soboru w Nicei (325) w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca (tj. między 21 marca a 25 kwietnia). Obchody religijne Wielkanocy rozpoczyna odbywająca się wczesnym rankiem procesja i msza, w Kościele katolickim zwana rezurekcją, w prawosławnym – jutrznią. W tym dniu spożywa się uroczyste śniadanie w gronie rodzinnym, poprzedzone składani
10.04.2019
WIELKANOC, najważniejsze i najstarsze święto chrześcijaństwa, obchodzone na pamiątkę...
Wielkanoc to przede wszystkim świąteczne wypieki, barwienie jajek i gotowanie wielkanocnych potraw. Ważnym elementem świąt wielkanocnych są oczywiście wiosenne dekoracje, które wprowadzają do wnętrza miłą atmosferę. To one tworzą we wnętrzu odpowiedni nastrój. Wielkanocne ozdoby to również doskonały sposób na wprowadzenie koloru do wnętrza.
10.04.2019
Wielkanoc to przede wszystkim świąteczne wypieki, barwienie jajek i gotowanie...
zapisy
21.03.2019
Informacja  dla Rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2019/2020 będą uczęszczały do...
Gniazdo bociana na budynku jest symbolem szczęścia i obfitości plonów dla gospodarstwa. Sprzyja temu powiedzenie "Gdzie bocian na gnieździe siedzi, tam piorun nie uderzy". Czy bociany białe, które powróciły do gniazd przyniosą szczęście gospodarzom?
01.04.2019
Gniazdo bociana na budynku jest symbolem szczęścia i obfitości plonów dla gospodarstwa....
Prima Aprilis - (Nie)poważne Święto
31.03.2019
Prima Aprilis - (Nie)poważne ŚwiętoPrima aprilis (łac. 1 kwietnia), dzień żartów — święto...
Nareszcie przyszła do nas wiosna z całym bogactwem smacznych i zdrowych warzyw. Warto z nich korzystać na każdy możliwy sposób. Kolorowe surówki i sałatki są świetnym pomysłem jako dodatek do obiadu, ale także pyszną przekąską do szkoły i pracy. Oto kilka przepisów, które na pewno posmakują każdemu. Smacznie, zdrowo i kolorowo.
28.03.2019
Nareszcie przyszła do nas wiosna z całym bogactwem smacznych i zdrowych warzyw. Warto z...

Strony