Niedziela, 19.08.2018
Imieniny: Emilii, Julinana i Konstancji

Archiwum aktualności

Rodzice,
w dniach 25.06 - 02.07.2018r. organizujemy obóz sportowy w Pucku.  Oferta jest adresowana głównie  do dzieci trenujących  piłkę nożną w drużynach UKS „BRZÓZKI”.

Dzieci będą zakwaterowane w budynku szkoły, do dyspozycji dzieci pozostaje kompleks sportowy przynależny do placówki.

Z uwagi na charakter obozu (obóz sportowy), oprócz zajęć organizowanych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dzieci będą dwa razy w ciągu dnia uczestniczyły w treningach prowadzonych przez trenerów piłki nożnej.

przedszkole2018
REKRUTACJA 2018/2019. Szkoła Podstawowa w Brzozowie ogłasza nabór dzieci z roczników: 2012, 2013, 2014, 2015 do oddziału przedszkolnego. Druk zgłoszenia można pobrać ze strony www.brzozowo.pl lub w sekretariacie szkoły. Rekrutacja trwa do 23 marca 2018r.

SuperKoderzy to ogólnopolski program edukacyjny Fundacji Orange, którego kluczowym elementem jest nauka programowania. Adresowany jest do szkół podstawowych oraz uczniów w wieku 9-12 lat. W czasie trwania programu dzieci uczą się programowania, podstaw robotyki i poznają świat nowych technologii nie tylko na informatyce. Nasz szkoła również zakwalifikowała się do tego programu.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018, 4 września 2017 r. godz. 9.00, Szkoła Podstawowa w Brzozowie. Uroczystości szkolne poprzedzi Msza św. w kaplicy wiejskiej godz. 8.00.
Informujemy Państwa, że w roku szkolnym 2017/2018 uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej objęci są wsparciem w zakupie podręczników, tzn. korzystają z dotacji rządowej i jedynymi podręcznikami, które kupują rodzice są podręczniki do religii.
Kurs wychowawców harcerskich

„ Chłopcy robią wszystko to, co robi drużynowy.
 Drużynowy odbija się w swoich chłopcach jak w lustrze”
Robert Baden – Powell

Już po raz 25-ty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. I tym razem uczniowie, nauczyciele, rodzice i mieszkańcy Brzozowa i okolic czynnie włączyli się w tę charytatywną akcję. Wszyscy tłumnie stawili się 15 stycznia br. w wiejskiej świetlicy.

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie, dla Was był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. Pierwsze misie pluszowe powstały w Europie, następnie były też eksportowane do USA.

- 8.00- Msza św. w Kaplicy w Brzozowie
- 9.00- uroczystość w szkole

W kaplicy nastąpi poświęcenie plecaków uczniów klasy I.

W załączeniu zestaw podręczników rok szkolny 2016/2017.

Strony