środa, 19.12.2018
Imieniny: Beniaminy, Dariusza i Gabrieli

"Świeczkowisko".

W piątek , 10 listopada, harcerze naszej szkoły wraz z uczestnikami koła historycznego wyjechali do Szkoły Podstawowej w Trzebczyku i tam wraz z zaproszonymi gośćmi obchodzili  99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W  bardzo miłej atmosferze, przy melodiach pieśni patriotycznych, akcentując słowo WOLNOŚC, uczestnicy harcerskiego „świeczkowiska” spędzali czas. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani pizzą. To była bardzo ciekawa lekcja historii połączona z zabawą i miłą atmosferą
16.11.2017

W piątek , 10 listopada, harcerze naszej szkoły wraz z uczestnikami koła historycznego wyjechali do Szkoły Podstawowej w Trzebczyku i tam wraz z zaproszonymi gośćmi obchodzili  99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W  bardzo miłej atmosferze, przy melodiach pieśni patriotycznych, akcentując słowo WOLNOŚC, uczestnicy harcerskiego „świeczkowiska” spędzali czas. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani pizzą. To była bardzo ciekawa lekcja historii połączona z zabawą i miłą atmosferą.