Piątek, 23.08.2019
Imieniny: Apolinarego, Miły i Róży

Audycja muzyczna.

Dnia 27 listopada o godzinie 8.50 odbyła się w naszej szkole Audycja Muzyczna. Koncerty dla dzieci – to forma obcowania z muzyką klasyczną, przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i uczniach klas I –VIII. Spotkania muzyczne przybliżają dzieciom świat dźwięków
02.12.2018

Dnia 27 listopada o godzinie 8.50 odbyła się w naszej szkole Audycja Muzyczna. Koncerty dla dzieci – to forma obcowania z muzyką klasyczną, przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i uczniach klas I –VIII. Spotkania muzyczne przybliżają dzieciom świat dźwięków i prezentują bogate instrumentarium. Podczas tego spotkania uczniowie wysłuchali pieśni patriotycznych. Dzieci  z powagą słuchały śpiewanych pieśni. Uczniowie byli zadowoleni z uczestnictwa w tej audycji, ponieważ mogli posłuchać pięknej muzyki w wykonaniu prawdziwych artystów oraz nauczyć się zasad zachowania podczas koncertu. To było naprawdę miłe przeżycie.