Piątek, 23.08.2019
Imieniny: Apolinarego, Miły i Róży

Dzień Pluszowego Misia.

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci, czy wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela? Z okazji Święta Pluszowego Misia – pani Barbara Śniadecka 26 listopada zorganizowała dla dzieci z przedszkola oraz drugiej i trzeciej klasy uroczystość w naszej szkole. Każde dziecko przyniosło swojego misia-pluszaka. Zabawka ta towarzyszy dzieciom  wiele lat, to nie tylko pluszowa przytulanka, to "ktoś" bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastą
02.12.2018

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci, czy wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela? 

Z okazji Święta Pluszowego Misia – pani Barbara Śniadecka 26 listopada zorganizowała dla dzieci z przedszkola oraz drugiej i trzeciej klasy uroczystość w naszej szkole. Każde dziecko przyniosło swojego misia-pluszaka. Zabawka ta towarzyszy dzieciom  wiele lat, to nie tylko pluszowa przytulanka, to "ktoś" bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony.

Pani Basia postanowiła przybliżyć dzieciom wszystko co wiąże się z misiem. Na początek przedstawiona została historia pluszowego misia. Później były zabawy i rozmaite zadania do wykonania. Na zakończenie każde dziecko zostało poczęstowane tym-co misie lubią najbardziej czyli chlebem z pysznym miodkiem.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne święto.