Wtorek, 25.09.2018
Imieniny: Aureli, Kamila i Kleofasa

Dzień Praw Dziecka.

W dniu 20 listopada 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Praw Dziecka. Uczniowie klasy VII przygotowali apel, podczas którego przypomnieli społeczności szkolnej, jakie są prawa dziecka i jak należy z nich korzystać. Przedstawili prezentację multimedialną na temat Praw Dziecka. Zwrócili uwagę na dokumenty regulujące przysługujące dzieciom prawa i w jaki sposób należy reagować w sytuacji łamania praw. Następnie uczniowie w klasach wykonywali zadania. Klasy młodsze wykonały plakaty pt. ,, Moje prawa ’’,
26.11.2017

W dniu 20 listopada 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Praw Dziecka. Uczniowie klasy VII przygotowali apel, podczas którego przypomnieli społeczności szkolnej, jakie są prawa dziecka i jak należy z nich korzystać. Przedstawili prezen-tację multimedialną na temat Praw Dziecka. Zwrócili uwagę na dokumenty regulujące przysługujące dzieciom prawa i w jaki sposób należy reagować w sy-tuacji łamania praw. Następnie uczniowie w klasach wykonywali zadania. Klasy młodsze wykonały plakaty pt. ,, Moje prawa ’’, a  starsze układały wiersze, hasła propagujące przestrzeganie praw.