Wtorek, 19.03.2019
Imieniny: Aleksandryny, Józefa i Nicety

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej.

Dnia 27 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.30 w Szkole Podstawowej w Trzebczu Szlacheckim odbył się Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w którym również braliśmy udział. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań młodego pokolenia Polaków pieśnią patriotyczną i żołnierską, poszerzenie edukacji patriotycznej o prezentację działań o charakterze artystycznym, upowszechnianie historii naszego kraju poprzez piosenkę oraz stworzenie uczniom możliwości zdrowego współzawodnictwa.
28.04.2018

Dnia 27 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.30 w Szkole Podstawowej w Trzebczu Szlacheckim odbył się Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w którym również braliśmy udział. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań młodego pokolenia Polaków pieśnią patriotyczną      i żołnierską, poszerzenie edukacji patriotycznej o prezentację działań o charakterze artystycznym, upowszechnianie historii naszego kraju poprzez piosenkę oraz stworzenie uczniom możliwości zdrowego współzawodnictwa.

Uczniowie ze szkół: w Brzozowie, Kijewie Królewskim, Trzebczyku i Trzebczu Szlacheckim rywalizowali ze sobą w dwóch grupach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VII. Ponadto w każdej z grup wiekowych występowali soliści i zespoły wokalne. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników komisja ogłosiła wyniki konkursu. Przedstawiają się one następująco:

Grupa młodsza – soliści:

I miejsce – Alicja Górecka – Trzebcz

II miejsce – Martyna Jasińska – Trzebcz

Grupa młodsza – zespoły:

I miejsce – Trzebczyk /III/

II miejsce – Trzebcz Szlachecki /III/

III miejsce – Kijewo Królewskie /IV/

Grupa starsza – soliści:

I miejsce – Kacper Szuprytowski – Trzebcz

II miejsce – Mateusz Samcik – Kijewo Królewskie

Grupa młodsza – zespoły:

I miejsce – Trzebczyk /VII/

II miejsce – Trzebczyk /VI/

III miejsce –  Trzebcz Szlachecki /VII/

Po ogłoszeniu wyników  - laureaci otrzymali dyplomy i kosze ze słodyczami.