środa, 19.12.2018
Imieniny: Beniaminy, Dariusza i Gabrieli

Mikołajki w naszej szkole.

Mikołajki to święto, które od wielu już lat wpisane jest w polską rzeczywistość. Ostatnio kojarzone jest głównie z postacią pogodnego staruszka w okularach i czerwonym stroju, z długą białą brodą, zwanego Świętym Mikołajem oraz z ofiarowywaniem drobnych prezentów niespodzianek.
06.12.2017

Mikołajki to święto, które od wielu już lat wpisane jest w polską rzeczywistość. Ostatnio kojarzone jest głównie z postacią pogodnego staruszka w okularach i czerwonym stroju, z długą białą brodą, zwanego Świętym Mikołajem oraz z ofiarowywaniem drobnych prezentów niespodzianek.

Święto to obchodzone jest również w naszej szkole. Od kilku lat ten sam, 6 grudnia, od samego rana wita wszystkich uczniów naszej szkoły w bib-liotece. Częstuje cukierkami i zachęca do czytania książek.