Czwartek, 17.01.2019
Imieniny: Antoniego, Henryki i Mariana

Spotkanie z Mikołajem.

Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 22 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszej szkoły. Oczekując upragnionego Gościa dzieci śpiewały kolędy i pastorałki. Po zakończonych występach – dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do szkoły zbliża się nikt inny, jak Mikołaj we własnej osobie. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko naszego Gościa – troszkę zawstydzone. O
27.12.2017

Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 22 grudnia           z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszej szkoły. Oczekując upragnionego Gościa dzieci śpiewały kolędy i pastorałki. Po zakończonych występach – dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do szkoły zbliża się nikt inny, jak Mikołaj we własnej osobie. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko naszego Gościa – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i nauczycieli w szkole. Na zakończenie  Mikołaj wszystkim uczniom wręczył pamiątkowy list z drogą do jego siedziby. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i kolędami. Oczekiwana cały rok wizyta Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.