Niedziela, 21.07.2019
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca i Wiktora

Uroczyste zakończenie zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2017/2018.

Uroczystość  zakończenia roku szkolnego 2017/2018  w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się Mszą św. o godz. 800 odprawioną w Kaplicy wsi Brzozowo.
25.06.2018

Uroczystość  zakończenia roku szkolnego 2017/2018  w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się Mszą św. o godz. 800 odprawioną w Kaplicy wsi Brzozowo.

Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam, w sali gimnastycznej o godz. 900  nastąpił dalszy ciąg uroczystości.

Atmosfera była bardzo podniosła, ponieważ swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Kijewo Królewskie p. Mieczysław Misiaszek.

Po powitaniu wszystkich przez panią dyrektor Iwonę Struską, nastąpiło wręczenie nagród      i świadectw z wyróżnieniem uczniom kl. I – VII, którego dokonały wychowawczynie wraz z panią Dyrektor i naszym gościem. Następnie odbył się krótki występ artystyczny przygotowany przez panie: Ewę Kichler i Dorotę Rynduch.                                                                                               

Po występach uczniów klasy siódmej oraz pierwszej i drugiej dzieci wraz z wychowawcami rozeszły się do klas, gdzie otrzymały świadectwa           i wysłuchały pogadanki o bezpiecznych wakacjach.