Niedziela, 21.07.2019
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca i Wiktora

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

16.01.2017

Już po raz 25-ty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. I tym razem uczniowie, nauczyciele, rodzice i mieszkańcy Brzozowa i okolic czynnie włączyli się w tę charytatywną akcję. Wszyscy tłumnie stawili się 15 stycznia br. w wiejskiej świetlicy.

Jak co roku , uczniowie szkoły w Brzozowie wystąpili w przepięknych Bożonarodzeniowych Jasełkach. Rodzice uczniów upiekli przepyszne ciasta, które sprzedawano wraz  z kawą, herbatą i sokami. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa. Bardzo emocjonująca była również licytacja przedmiotów przekazanych przez darczyńców na WOŚP. Tradycyjnie już licytowano miód z Pasieki „Miś” należącej do wójta naszej gminy- Pana M. Misiaszka, przepyszny smalec z lubczykiem, wytapiany specjalnie na WOŚP, karnety charytatywne do Kręgielni „Grawitacja” w Chełmnie, wyroby rękodzielnicze, oryginalne gadżety, tort „autorstwa” Pani Beaty Jantoń  , a nawet biżuterię.

I tym razem Mieszkańcy i Sympatycy Brzozowa nie zawiedli. Puszki wolontariuszy: Julii Falencikowskiej, Agaty Górnej, Oliwiera Wronkowskiego i Krzysztofa Nowaka „pękały” w szwach J

Z dumą informujemy,

że na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

zebraliśmy kwotę:

4691,41 zł; 8,40 € i 0,06 £

Wszystkim, którzy mieli choćby najmniejszy wkład w tę kwotę, serdecznie dziękujemy, sie ma!